Home Perfume Majestic King - komplekts

hps07n
48.50 €
Labākā cena pēdējo 30 dienu laikā:
25.00 p
Pakas saturs
150 ml
Pieejamība: Noliktavā

Home Perfume Majestic King - komplekts

Izsmalcināts un majestātisks aromāts, kas lepojas ar cēlā muskusa toņiem kombinācijā ar pūdera, koksnes un garšvielu notīm. Iegūtā aromāta maģiskais spēks paver ceļu uz karaliskiem augstumiem un tajā pašā laikā sniedz drošību, mieru un pozitīvu enerģiju. Elegants aromāta difuzors ar unikālu un ilgnoturīgu smaržu ir lieliski piemērots jebkuram interjeram un radīs jūsu mājās īpašu atmosfēru.Ēteriskās eļļas un rotangpalmas kociņi nodrošina nemainīga un patīkama aromātu ilgstošu izplatību. Aromāts izdalās gaisā pa šauriem rotangpalmas kanāliņiem, tādējādi smaržas intensitāte ir optimāla un telpa netiek pārpludināta. Dabīgas ēteriskās eļļas neizdala kaitīgas vielas.ESSENS Home Perfume difuzors izplata aromātu līdz pat 8 nedēļām un nosedz 20m2 platību. Aromāta intensitāte ir atkarīga no šķidruma daudzuma un rotangpalmas kociņiem, kas, lai iegūtu optimālo smaržas līmeni, reizi nedēļā jāapgriež otrādi.Komplektā ietilpst:- stikla difuzors,- 8 rotangpalmas kociņi- uzpildes šķidrums 200 ml

Ingredients (INCI): ALCOHOL DENAT (CAS NO:64-17-5)., PARFUM (CAS NO:N/A), HEXYL CINNAMAL (CAS NO: 101-86-0), ALPHA–ISOMETHYL IONONE (CAS NO:127-51-5), BENZYL SALICYLATE (CAS NO: 118-58-1), COUMARIN (CAS NO: 91-64-5), LINALOOL (CAS NO: 78-70-6), CITRONELLOL (CAS NO: 106-22-9), BENZYL ALCOHOL (CAS NO: 100-51-6).

NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli