ESSENS šobrīd ir viens no dinamiskākajiem MLM uzņēmumiem Eiropā. Mūsu zīmols tika radīts 2011. gada rudenī Čehijā, sadarbībā ar tīkla mārketinga profesionāļiem un vadošajiem kosmētikas un uztura bagātinātāju izstrādes un ražošanas ekspertiem. Jau pašā sākumā, ienesot tirgū ekskluzīvas, visaugstākās kvalitātes smaržas, ESSENS ieguva cieņu un atzinību. Starptautiskā komanda ļoti rūpīgi izvēlas vislabākos aromātus, kurus piedāvā viens no pasaules vadošajiem smaržu esenču piegādātājiem. Drīz vien tirgū parādījās pirmais speciālais uzturs un uztura bagātinātāji. Šie produkti būtiski ietekmēja mūsu nākotni, piesaistot vadošo Eiropas farmācijas uzņēmumu līderus kā mūsu partnerus. Pateicoties tam, mūsu preču klāstā aizvien tiek piedāvāti jauni produkti, kas ar mūsu biedru un izplatītāju palīdzību, sasniedz daudzu valstu tirgus un nodrošina nenovērtējamu labumu miljoniem apmierinātu klientu. ESSENS piedāvā daudz vairāk, nekā var šķist no pirmā acu uzmetiena. Pats nosaukums sevī ietver vairākas nozīmes un vārdus. Tas tiek izrunāts kā angļu valodas vārds "essence", kas apzīmē bāzi vai kodolu, kā arī aromātiskās esences, kuras tiek izmantotas mūsu smaržās. Un vai, izrunājot ESSENS, ievērojāt vārdu "sense"?? Tas nozīmē sajūtas. Mūsu sajūtas mūs vada un palīdz uztvert apkārtējo pasauli visas dzīves garumā.. Pēc daudzu ekonomistu domām, tīkla mārketings ir viens no ātrākajiem ceļiem uz finansiālo neatkarību un savu sapņu piepildījumu. ESSENS satur arī čehu vārdu “sen”, kas nozīmē “sapnis”, vārdu kas ir nesaraujami saistīts ar ESSENS. 2016. gada sākumā mēs priekš jums atvērām pavisam jaunu, modernu ESSENS EUROPE galveno mītni Čehijas pilsētā Brno. Šis notikums mūs ir ierindojis starp plaukstošākajiem uzņēmumiem šajā jomā. Mēs esam radījuši modernu vidi, lai pie mums viesojoties, katrs mūsu biedrs justos pēc iespējas ērtāk un varētu pats ar savām acīm pārliecināties, ka ESSENS ir tieši viņam.

Mūsu partneri

NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli