Mēs padarām ceļošanu vieglāku, pārskatāmāku un pieejamāku. Mēs piedāvājam neierobežotas iespējas izpētīt jaunas valstis, doties piedzīvojumos vai veidot starptautiskus tīklus. ESSENS Travel portāls vienmēr palīdzēs atrast tieši to, kas atbilst jūsu meklēšanas kritērijiem. Turklāt ESSENS Club biedriem tiks piedāvātas arī citas priekšrocības. Ceļot kopā ar ESSENS Travel atmaksājas vienmēr.
Iespēja izmantot komisijas maksu par pirkumiem līdz 100%!
Punkti par katru pasūtījumu!
Padomi ceļotājiem
Palīdzība tiešsaistē!
background image
Naktsmītņu piedāvājumi

Izvēlieties no vairāk nekā 1,2 miljoniem viesnīcu visā pasaulē un izbaudiet savas sapņu brīvdienas.

Skatīt
background image
Lidojumu piedāvājumi

Gudrais biļešu meklētājs piedāvā bezgalīgu skaitu lidojumu uz visiem iespējamajiem pasaules galamērķiem.

Skatīt

About ESSENS Travel

Essenstravel is a travel agency specialising in individual and adventure travel around the world. The company strives to offer its clients unique and authentic experiences that they would not experience elsewhere. Essenstravel is based on the belief that every traveller has their own preferences and interests, and therefore tries to plan trips tailored to each customer.

Essenstravel offers a wide range of services, including planning and organising flights and accommodation. Clients can opt for ready-made tours or create their own itinerary. Essenstravel also offers services for corporate clientele, such as team building events or company trips.

One of Essenstravel`s priorities is to provide its clients with a high-quality service and a personal approach. Customers can use the assistance of experienced travel advisors available to help them plan and organise their trips. Essenstravel tries to accommodate customers and be flexible in solving any problems.

Essenstravel is a travel agency with many years of experience in the travel industry. We are proud to have received a lot of feedback from satisfied customers.

 

General information

 

Points evaluation of tickets
  1. Low-cost tickets (low-cost flights, list of airlines HERE ) – 10 points for each ticket regardless of price
  2. Standard GDS flight tickets - 1 point for every €8

 

Payment

  1. Using your commissions (yes, of course up to 100% of the ticket price!)
  2. Combined payment by your commissions and payment card
  3. Payment by credit card only
benefit icon
Iespēja izmantot komisijas maksu par pirkumiem līdz 100%!
Ar Essenstravel, Jums ir iespēja izmantot saņemto komisijas naudu un Cashback Jūsu e- maciņā, lai samaksātu par lidojumiem un naktsmītnēm pat 100% apmērā! Šo priekšrocību var izmantot visi reģistrētie dalībnieki. Ceļojumu finansēšana ar šo iespēju nevar būt vienkāršāka.
benefit icon
Punkti par katru pasūtījumu!
Kā Essenstravel biedri, Jūs saņemat punktus par katru veikto pasūtījumu. Turklāt, Jūs varat nopelnīt papildu punktus no citiem, kuri rezervē lidojumus un naktsmītnes ar Jūsu starpniecību.
benefit icon
Akcijas cenas
Kā Essenstravel biedri Jūs saņemsiet īpašus atlaides lidojumiem un naktsmītnēm. Tas Jums ļaus ietaupīt ne tikai naudu, bet arī laiku, ko pavadāt izskatot dažādus piedāvājumus. Mēs cieši sadarbojamies ar prestižākajām ceļojumu aģentūrām, kas nodrošina vislabākās cenas tirgū. Neatkarīgi no tā, vai plānojat ģimenes atvaļinājumu, darījumu braucienu vai romantisku atpūtu, Essenstravel vienmēr atrod visizdevīgākos piedāvājumus.
benefit icon
Padomi ceļotājiem
Mēs zinām, ka Jums ir svarīgi ceļot par visizdevīgāko cenu. Essenstravel piedāvā dažādus ceļojumu padomus un meklēšanas rīkus, kas palīdzēs Jums atrast labākos lidojumus un naktsmītnes. Apmeklējiet Essenstravel un atklājiet lieliskus piedāvājumus savam nākamajam ceļojumam.
benefit icon
Palīdzība tiešsaistē!
Ja jums nepieciešama palīdzība pirkuma vai ceļojuma laikā, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, izmantojot tīmekļa tērzēšanu vai e-pastu. Klientu atbalsts ir pieejams 24/7. Sazinieties ar mums jebkurā laikā un mēs ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem.

Product and services

ESSENS Travel offers unlimited flights and hotels around the world at great prices. We offer a wide range of flights and accommodation for every traveller. We rely on our services to always be professional and reliable. Take advantage of special offers and travel advantageously all year round. Whether you are planning a trip with family or friends, we will treat you to a fantastic experience.

Take advantage of all essens.travel benefits:
  • Paying with your commissions up to 100%
  • Points for each flight or accommodation
  • Low price guarantee
  • 24/7 online support
Labāko aviobiļešu izlase

Piederošie produkti

NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli