ES'Leep - uztura bagātinātājs

hop41
27.60 €
Labākā cena pēdējo 30 dienu laikā:
14.00 p
Pakas saturs
30 pcs
Pieejamība: Noliktavā

ES'Leep - uztura bagātinātājs

Revolucionārais uztura bagātinātājs ESSENS ES’Leep miega uzlabošanai satur standartizētus augu ekstraktus. Apiņu, skābo ķiršu, augļu un melno piparu ekstraktu, kā arī inozītu un hromu.


ESSENS ES’Leep uztura bagātinātāju ir izstrādājusi ESSENS Zinātniskā padome, ko veido daudzus gadus nozarē darbojošies eksperti un farmaceiti. Uztura bagātinātājs tiek izstrādāts un ražots farmaceitu uzraudzībā Čehijā, saskaņā ar visstingrākajām ES regulām un noteikumiem. Aktīvās vielas tiek iegūtas no dabīgiem avotiem un ražošanai tiek izmantotas tikai visaugstākās kvalitātes izejvielas. Ražošanas procesā netiek izmantotas mākslīgās izejvielas, konservanti, stabilizatori vai krāsvielas. Produkts nesatur cukuru, lipekli vai laktozi.


Ieteicamā deva: 1 tablete stundu pirms gulētiešanas. Pareiza miega režīma ievērošana uzlabo produkta efektivitāti.


Uzmanību: nepārsniedziet norādīto devu. Šis produkts tiek ražots kā uztura bagātinātājs un nav lietojams kā medikaments. Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam, grūtniecēm un sievietēm, kuras baro bērnu ar krūti. Nelietot kopā ar alkoholu. ES’Leep var negatīvi ietekmēt darbības, kam nepieciešama koncentrēšanās (transportlīdzekļa vadīšana, mehānismu apkalpošana) vismaz 8 stundas pēc lietošanas.


Ražotājs: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Čehija


Parastais apinis ir kaņepju dzimtas augs. Tas tiek īpaši augsti vērtēts tā nomierinošās iedarbības dēļ. Parasto apiņu rogu ekstrakts satur vairākas aktīvās vielas, kas nomierina nervus un palīdz pret kairinājumu.


Skābo ķiršu ekstrakts ir dabisks melatonīna avots, kas regulē iekšējo pulsteni un miega ritmu. Paaugstinoties melatonīna līmenim, rodas vēlme gulēt.


Inozitols spēlē nozīmīgu lomu organisma struktūrā un ir iesaistīts vairākās bioķīmiskās reakcijās.


Hroms ir mikroelements, kas veicina normālu makroelementu vielmaiņu un palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.


Piperīns ir melno piparu ekstrakts, kas palīdz organismam absorbēt aktīvās vielas, tādējādi palielinot uztura bagātinātāja efektivitāti.


Hi- tech ražošana – revolucionāra, augstākā līmeņa tehniskā apstrāde


Visi ESSENS Home Pharmacy produkti tiek apstrādāti ar modernākajām revolucionārajām tehnoloģijām, piemēram, mikronizāciju, enzīmu inhibēšanu un tablešu vairākkārtēju pārklāšanu.


Augu ekstraktu mikronizācija ir metode, ar kuras palīdzību tiek palielinātas ārstniecisko vielu, dabīgo vielu, vitamīnu un minerālvielu bioloģiskās īpašības. Tā ir pakāpeniska cieto vielu samazināšana līdz vairāku mikrometru izmēram. Iegūtās daļiņas, pateicoties to lielajam virsmas laukumam, veicina un paātrina vielu izšķīšanu organismā, tādējādi nodrošinot augstāku uztura bagātinātāja efektivitāti.


Enzīmu inhibīcija ir process, kura rezultātā tiek samazināta enzīmu aktivitāte. Fermenti ir proteīni, kas nosaka vielas ķīmiskās reakcijas ātrumu un kontrolē lielāko daļu bioķīmisko procesu dzīvajos organismos. Enzīmu aktivitātes palēnināšana nozīmē optimālu kapsulas izšķīšanas laiku.


Tablešu vairākkārtēja pārklāšana ir unikāla tehnoloģija, ar kuras palīdzību kapsulas izšķīšanas laiku regulē, pakāpeniski uzklājot vairākus slāņus dažādu aktīvo vielu.

Ingredients: filler (cellulose), common hop cone extract, sour cherry fruit extract, inositol (myoinositol), thickening agent (hydroxypropyl methylcellulose), black pepper extract, anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids), chromium (chromic chloride)

NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli