Reģistrācija bez saistībām

Reģistrācija ESSENS Club ir pilnīgi par brīvu un neuzliek nekādas saistības. Jums nav jāpiepilda ikmēneša apgrozījuma prasības vai jāreģistrē jaunus biedrus. Un, ja vēlaties pārtraukt savu dalību ESSENS Club, varat to izdarīt jebkurā laikā, pilnīgi bez maksas.

30/90 dienu naudas atmaksas garantija

Jūsu apmierinātība mums ir vissvarīgākā, tāpēc visi ESSENS produkti ir izstrādāti tā, lai atbilstu visām jūsu vēlmēm. Mēs saviem produktiem ticam tik ļoti, ka piedāvājam 100% naudas atgriešanas garantiju.

Bezmaksas piegāde

Izbaudiet bezmaksas piegādi. Šis pakalpojums ir pieejams atbilstoši jūsu pasūtījuma punktu vērtībai. Mēs darām visu iespējamo, lai jūsu pasūtījumi tiktu nosūtīti pēc iespējas ātrāk un tāpēc tie tiek nodoti transporta uzņēmumam 24 stundu laikā.

Cashback

Katrs reģistrētais ESSENS Club biedrs automātiski iegūst tiesības pieprasīt Cashback, t.i., naudas atgriešanu par iegādātajām precēm. Katrai precei E-veikalā ir norādītas 2 cenas. Viena ir cena, par kuru jūs pērkat preci, bet otrā parāda, cik daudz naudas jūs saņemsiet atpakaļ. Lai saņemtu Cashback, jums ir jāizpilda tikai viens nosacījums, jābūt uzkrātiem 50 personīgajiem punktiem pašreizējā mēnesī.

Drošs maksājums

Pie mums nav jābaidās apmaksāt savus e-veikala pasūtījumus internetā ar maksājumu karti. Mēs izmantojam drošu maksājumu vārteju un, pateicoties tūlītējam darījumam, iegūtais punktu apgrozījums nekavējoties tiek ielādēts mūsu sistēmā.

Īpašais piedāvājums

Tikai reģistrēti ESSENS Club biedri var izmantot līdz pat 70% atlaidi izvēlētajiem produktiem. Šo akciju parasti piedāvājam vienu dienu gadā, taču jums ir iespēja iegūt bezmaksas produktus arī visa gada garumā- populārās superpack akcijas ietvaros.

Dāvanu iesaiņojums

Katra diena ir iemesls svinībām, tāpēc piedāvājam atlaidi izvēlētajiem produktu komplektiem, kas pieejami arī dāvanu iepakojumā. Tie ir kļuvuši ļoti iemīļoti un ir mūsu pastāvīgā piedāvājuma neatņemama sastāvdaļa.

Reģistrēties
NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli