Vitamīns C - uztura bagātinātājs

13.10 €

Pakas saturs 60 pcs


Pieejamība: Noliktavā

Kategorija: Home Pharmacy

4 131
Flow'EN - uztura bagātinātājs

14.90 €

Noliktavā
Head'ES - uztura bagātinātājs

20.10 €

Noliktavā
ES'Leep - uztura bagātinātājs

27.60 €

Noliktavā
Home Pharmacy
Clea'NS
Clea'NS

35.60 €

NoliktavāVitamīns C - uztura bagātinātājs

Iepakojuma saturs: 37 g (60 tabletes)


Pilnīgi dabisks C vitamīns, kas, pateicoties tā īpašībām un ražošanas tehnoloģijai, ir izteikti pārāks par līdzīgiem, tirgū atrodamajiem, produktiem. C vitamīns ir mikronizēts. Mikronizācija ir metode, kas nodrošina vielas paātrinātu uzsūkšanos organismā un tādējādi ātrāku iedarbību. C vitamīns satur dabisko saldinātāju, lakricas un zemeņu ekstraktus. ESSENS C vitamīna buferētā forma garantē zobu un gremošanas sistēmas gļotādas aizsardzību no citādi skābā vitamīna. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskās slodzes laikā un pēc tās. Tas veicina kolagēna ražošanu, kas nepieciešams asinsvadu, kaulu, smaganu un ādas normālai darbībai. C vitamīns ir nepieciešams enerģijas līmeņa uzturēšanai, vielmaiņas un nervu sistēmas un darbībai. Palīdz mazināt nogurumu un nespēku.


ESSENS ir izstrādājusi ESSENS Zinātniskā padome, ko veido daudzus gadus nozarē darbojošies eksperti un farmaceiti. Uztura bagātinātājs tiek izstrādāts un ražots farmaceitu uzraudzībā Čehijā, saskaņā ar visstingrākajām ES regulām un noteikumiem. Aktīvās vielas tiek iegūtas no dabīgiem avotiem un ražošanai tiek izmantotas tikai visaugstākās kvalitātes izejvielas. Ražošanas procesā netiek izmantotas mākslīgās izejvielas, konservanti, stabilizatori vai krāsvielas. Produkts nesatur cukuru, lipekli vai laktozi.


Ieteicamā deva: 1-2 tabletes dienā, ļaujiet izšķīst mutē.


Uzmanību: nepārsniedziet norādīto devu. Šis produkts tiek ražots kā uztura bagātinātājs un nav lietojams kā medikaments. Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam, grūtniecēm un sievietēm, kuras baro bērnu ar krūti.


Ražotājs: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, ČehijaHi- tech ražošana – revolucionāra, augstākā līmeņa tehniskā apstrāde


Visi ESSENS Home Pharmacy produkti tiek apstrādāti ar modernākajām revolucionārajām tehnoloģijām, piemēram, mikronizāciju, enzīmu inhibēšanu un tablešu vairākkārtēju pārklāšanu.


Augu ekstraktu mikronizācija ir metode, ar kuras palīdzību tiek palielinātas ārstniecisko vielu, dabīgo vielu, vitamīnu un minerālvielu bioloģiskās īpašības. Tā ir pakāpeniska cieto vielu samazināšana līdz vairāku mikrometru izmēram. Iegūtās daļiņas, pateicoties to lielajam virsmas laukumam, veicina un paātrina vielu izšķīšanu organismā, tādējādi nodrošinot augstāku uztura bagātinātāja efektivitāti.


Enzīmu inhibīcija ir process, kura rezultātā tiek samazināta enzīmu aktivitāte. Fermenti ir proteīni, kas nosaka vielas ķīmiskās reakcijas ātrumu un kontrolē lielāko daļu bioķīmisko procesu dzīvajos organismos. Enzīmu aktivitātes palēnināšana nozīmē optimālu kapsulas izšķīšanas laiku.


Tablešu vairākkārtēja pārklāšana ir unikāla tehnoloģija, ar kuras palīdzību tabletes izšķīšanas laiku regulē, pakāpeniski uzklājot vairākus slāņus dažādu aktīvo vielu.

    Ingredients: vitamin C (ascorbic acid, sodium ascorbate), liquorice extract, fillers (palatinose, acacia gum), flavouring (wild strawberry), colouring (beetroot extract), anti-caking agent (magnesium stearate), natural sweetener (stevia extract).


NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli