ESSENS Colostrum komplets - uztura bagātinātāji

120.30 €


Pieejamība: Noliktavā

Kategorija: Colostrum / Uztura bagātinātāji

272
Colostrum - Uztura bagātinātājs

35.10 €

Noliktavā
Colostrum + Curcumin

42.60 €

Noliktavā
ESSENS Colostrum Body Komplekts

29.80 €

NoliktavāESSENS Colostrum komplets - uztura bagātinātāji

Komplektā ietilpst:Jaunpiens
Jaunpiens + D vitamīns
Jaunpiens + kurkumīns
Jaunpiens, 60 kapsulas – ESSENS Jaunpiens tika izstrādāts un ražots farmaceitiskā uzraudzībā. Aktīvās sastāvdaļas vienā kapsulā ir IgG40 (400 mg). Jaunpiens ir pirmais piens, ko pēc zīdītāju piedzimšanas ražo piena dziedzeri. Jaunpiens tiek novērtēts ar augstu vitamīnu (A, D, E, C, B1, B2, B6. B12, folijskābes, pantotēnskābes, biotīna, niacīna), minerālvielu, mikroelementu (nātrija, kālija, kalcija, fosfora, magnijs, dzelzs, jods, hroms), olbaltumvielas un proteāzes inhibitori. Jaunpiens satur antivielas, kas ir efektīvas pret baktērijām, vīrusiem un sēnītēm. Tas satur arī laktoferīnu – daudzfunkcionālu proteīnu, kas samazina iekaisumu organismā.Jaunpiens + D vitamīns, 60 kapsulas – ESSENS Jaunpiens + D vitamīns tika izstrādāts un ražots farmaceitiskā uzraudzībā. Aktīvās sastāvdaļas katrā kapsulā ir jaunpiena IgG40 (400 mg), provitamīns D3 (5,00 μg = 100 % no uztura atsauces). Satur visas ESSENS jaunpiena priekšrocības, taču ar C vitamīnu arī novērš osteoporozi un ķermeņa atkaļķošanos. Palīdz stiprināt kaulus un zobus. Palīdz samazināt augstu asinsspiedienu.Jaunpiens + kurkumīns, 60 kapsulas – ESSENS Jaunpiens + kurkumīns tika izstrādāts un ražots farmaceitiskā uzraudzībā. Tas satur kurkumīnu, liellopu jaunpienu un melno piparu ekstraktu (piperīnu). Kurkumīns ir ekstrakts no augu kurkuma un ir pazīstams ar savu antioksidantu un pretiekaisuma iedarbību. Piperīns ir ekstrakts no melno piparu sēklu augļiem, un tas veicina aktīvās vielas labāku uzsūkšanos organismā. Kurkumīna efektivitāte, pateicoties piperīnam, ir līdz pat 20 reizēm augstāka.NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli