Colostrum - Uztura bagātinātājs

col01
35.10 €
Labākā cena pēdējo 30 dienu laikā:
18.00 p
Pakas saturs
60 pcs
Pieejamība: Noliktavā

Colostrum - Uztura bagātinātājs

ESSENS Colostrum – uztura bagātinātājs

Sastāvs: liellopu jaunpiens, piedevas (magnija stearāts), kapsulas sastāvs (želatīns, titāna dioksīds).

Iepakojuma saturs: 29g ± 5% (60 kapsulas).

Aktīvās sastāvdaļas vienā kapsulā: Jaunpiena IgG40 (400 mg)

Ieteicamā deva: 2 kapsulas dienā ( vakarā pirms ēšanas, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma).

Uzmanību! Nepārsniedziet norādīto devu. Šis produkts tiek ražots kā uztura bagātinātājs un nav lietojams kā medikaments. Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam, grūtniecēm un sievietēm, kuras baro bērnu ar krūti. Produkts nav paredzēts slimību diagnosticēšanai, ārstēšanai vai profilaksei. Konkrētu veselības problēmu gadījumā konsultējieties ar savu ārstējošo ārstu. Satur pienu un piena atvasinājumus.

Ražots farmaceitu uzraudzībā.

Ražotājs: ESSENS EUROPE SE. Zoaoralova 3045/1e, 62800 Brno

Kas ir Colostrum?

Jaunpiens ir pirmais piens, ko zīdītāji ražo dažas stundas pēc dzemdībām. Tā vērtība ir augsts imunitātei nepieciešamo sastāvdaļu saturs lai izdzīvotu pasaulē, kas ir pilna ar mikroorganismiem.

Jaunpiena galvenā vērtība ir augstais vitamīnu saturs (A, D, E, C, B1, B2, B6, B12, folijskābe, pantotēnskābe, biotīns, niacīns), minerālvielas, mikroelementi (nātrijs, kālijs, kalcijs, fosfors, magnijs, dzelzs, jods, hroms), olbaltumvielas un proteāzes inhibitori. Colostrum satur antivielas, kas efektīvi cīnās ar baktērijām, vīrusiem un sēnītēm. Tas satur arī laktoferīnu, daudzfunkcionālu proteīnu, kas mazina iekaisumus.

ESSENS jaunpiens nāk tikai no Morāvijas-Silēzijas reģiona liellopu (govju) fermām ar pastāvīgu veterināro kontroli . Turpmākā apstrāde notiek farmācijas uzņēmumā, kas ir LRP (labas ražošanas prakses) sertificēts atbilstoši PVO (Pasaules Veselības organizācija) un HACCP (riska analīzes un kritisko kontroles punktu noteikšana) prasībām, saskaņā ar Čehijas Republikas Lauksaimniecības ministrijas noteikumiem un ES direktīvām.

ESSENS Colostrum uztura bagātinātājs tiek izstrādāts un ražots farmaceitu uzraudzībā Čehijā, saskaņā ar visstingrākajām ES regulām un noteikumiem. Aktīvās vielas tiek iegūtas no dabīgiem avotiem un ražošanai tiek izmantotas tikai visaugstākās kvalitātes izejvielas. Ražošanas procesā netiek izmantotas mākslīgās izejvielas, konservanti, stabilizatori vai krāsvielas. Satur laktozi, bet, pateicoties tās minimālajam daudzumam, ESSENS Colostrum ļoti labi panes cilvēki ar laktozes nepanesību.

Kam jaunpiens ir noderīgs? Jautājiet savam izplatītājam.

Ingredients: bovine colostrum, additives (magnesium stearate), capsule composition (gelatine, titanium dioxide).

NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli