Flow'EN - uztura bagātinātājs

14.90 €

Pakas saturs 30 pcs


Pieejamība: Noliktavā

Kategorija: Home Pharmacy

4 500
Head'ES - uztura bagātinātājs

20.10 €

Noliktavā
Home Pharmacy
Clea'NS
Clea'NS
Approaching use-by date

35.60 €

Noliktavā
ESSENS MONOLAURIN PREMIUM

38.00 €

NoliktavāFlow'EN - uztura bagātinātājs

Iepakojuma saturs. 27 g (30 kapsulas)Revolucionārs produkts asinsvadu sistēmas aizsardzībai, kas, pateicoties tā īpašībām un ražošanas tehnoloģijai, ir izteikti pārāks par līdzīgiem, tirgū atrodamajiem, produktiem. Uztura bagātinātāja sastāvā ir ideāli sabalansēti augu ekstrakti - kastaņi, melnie pipari un C vitamīns. Regulāri lietojot, šīs dabiskās aktīvās vielas veicina pareizu asinsriti vēnās un kapilāros. Tas palīdz mazināt smaguma sajūtu kājās.


ESSENS Flow'EN ir izstrādājusi ESSENS Zinātniskā padome, ko veido daudzus gadus nozarē darbojošies eksperti un farmaceiti. Uztura bagātinātājs tiek izstrādāts un ražots farmaceitu uzraudzībā Čehijā, saskaņā ar visstingrākajām ES regulām un noteikumiem. Aktīvās vielas tiek iegūtas no dabīgiem avotiem un ražošanai tiek izmantotas tikai visaugstākās kvalitātes izejvielas. Ražošanas procesā netiek izmantotas mākslīgās izejvielas, konservanti, stabilizatori vai krāsvielas. Produkts nesatur cukuru, lipekli vai laktozi.


Ieteicamā deva: 1 tablete vakarā ēšanas laikā. Ieteicams lietot regulāri trīs mēnešus.


Uzmanību: nepārsniedziet norādīto devu. Šis produkts tiek ražots kā uztura bagātinātājs un nav lietojams kā medikaments. Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam, grūtniecēm un sievietēm, kuras baro bērnu ar krūti.


Ražotājs: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Čehija


Kastaņa (zirgkastaņa) ekstrakts paaugstina kapilāru pretestību, uzlabo vēnu tonusu un vienlaikus veicina tūskas un zilumu samazināšanos. Šis ekstrakts lieliski palīdz pietūkušu kāju gadījumā kā arī nakts krampju novēršanai.


C vitamīns ir dzīvībai un veselībai nepieciešama viela. Tam ir svarīga funkcija kolagēna veidošanas procesā, kas nodrošina normālu asinsvadu darbību. Tajā pašā laikā C vitamīns aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa


Piperīns ir melno piparu ekstrakts, kas palīdz organismam absorbēt aktīvās vielas, tādējādi palielinot uztura bagātinātāja efektivitāti.


Hi- tech ražošana – revolucionāra, augstākā līmeņa tehniskā apstrāde


Visi ESSENS Home Pharmacy produkti tiek apstrādāti ar modernākajām revolucionārajām tehnoloģijām, piemēram, mikronizāciju, enzīmu inhibēšanu un kapsulu vairākkārtēju pārklāšanu.


Augu ekstraktu mikronizācija ir metode, ar kuras palīdzību tiek palielinātas ārstniecisko vielu, dabīgo vielu, vitamīnu un minerālvielu bioloģiskās īpašības. Tā ir pakāpeniska cieto vielu samazināšana līdz vairāku mikrometru izmēram. Iegūtās daļiņas, pateicoties to lielajam virsmas laukumam, veicina un paātrina vielu izšķīšanu organismā, tādējādi nodrošinot augstāku uztura bagātinātāja efektivitāti.


Enzīmu inhibīcija ir process, kura rezultātā tiek samazināta enzīmu aktivitāte. Fermenti ir proteīni, kas nosaka vielas ķīmiskās reakcijas ātrumu un kontrolē lielāko daļu bioķīmisko procesu dzīvajos organismos. Enzīmu aktivitātes palēnināšana nozīmē optimālu kapsulas izšķīšanas laiku.


Kapsulu vairākkārtēja pārklāšana ir unikāla tehnoloģija, ar kuras palīdzību kapsulas izšķīšanas laiku regulē, pakāpeniski uzklājot vairākus slāņus dažādu aktīvo vielu.

    Ingredients: Horse chestnut seed extract (Aesculus hippocastanum seeds), Sodium Ascorbate, Black Pepper fruit extract (piper nigrum fruit), stabilizers (Corn starch, Microcrystalline cellulose), anti-caking agent (Magnesium stearate), stabilizers (Hydroxopropyl Methylcellulose, Talc, PVP), colouring (Iron oxides and hydroxides).


NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli