Ēteriskā eļļa - Timiāns

19.50 €

Pakas saturs 10 ml


Pieejamība: Noliktavā

Kategorija: Slow Living

539
Ēteriskā eļļa- Lavanda

19.50 €

Noliktavā
Ēteriskā eļļa - Citrons

19.50 €

Noliktavā
Ēteriskā eļļa  - Eikalipts

19.50 €

Noliktavā
Ēteriskā eļļa  - Citronzāle

19.50 €

NoliktavāĒteriskā eļļa - Timiāns

100% dabīga ēteriskā eļļa tiek izmantota lai uzlabotu ķermeņa un dvēseles vispārējo stāvokli. Timiāns ir plaši pazīstams kā antioksidants, kam piemīt attīrošas īpašības. Tas uzlabo vispārējo organisma labsajūtu. Lietošana: piemērota aromlampām, izsmidzinātājiem un inhalācijām. Lai atvieglotu saaukstēšanos un klepu, eļļu var uzklāt uz ādas vai iemasēt pēdu un krūškurvja zonā.Brīdinājums: nav paredzēts iekšķīgai lietošanai. Uzklājot uz ādas, lietot ļoti mazos daudzumos (1-2 pilieni), jutīgi cilvēki var atšķaidīt ar citu nesējeļļu, piemēram, kokosriekstu eļļu.Tilpums: 10 mlKas ir ēteriskās eļļas? Ēteriskās eļļas ir ļoti koncentrētas, gaistošas, ​​aromātiskas vielas, kuras iegūst no augu lapām, saknēm, ziediem, sēklām un mizām. Tās piešķir augiem smaržu, pasargā tos no briesmām, palīdz apputeksnēšanā un ir ļoti bagātas ar dažādām aktīvām un ārstnieciskām vielām.Kā darbojas ēteriskās eļļas? Ēterisko eļļu īpašības izriet no augos atrodamajām ķīmiskajām vielām, un, ja šīs vielas tiek pareizi destilētas vai ekstrahētas, tās var tikt izmantotas ikdienas dzīvē, lai palīdzētu fiziski, garīgi un emocionāli.Aromterapijas maģija: Aromterapija ir alternatīvās medicīnas veids un burtiski nozīmē "aromātu ārstēšana", visbiežāk izmantojot ēteriskās eļļas. Smaržas stiprina ķermeņa līdzsvaru un harmoniju, kā arī uzlabo ķermeņa vispārējo stāvokli, proti, ķermeni, dvēseli un prātu.Kā lietot ēteriskās eļļas? Ieelpojot: Iepilinot nelielu daudzumu eļļas aromlampās vai difuzoros. Tas izplatīs smaržu interjerā un radīs patīkamu noskaņu atbilstoši eļļas fokusam. Tās var arī sajaukt ar ūdeni un izmantot kā izsmidzināmu gaisa atsvaidzinātāju vai spilvenu iesmaržošanai. Masāžai: iemasējot eļļas ādā, jūs izjutīsiet patīkamu relaksāciju un pateicoties konkrēto eļļu īpašībām, varēsiet izbaudīt to spēku 100%. Tās ir piemērotas piemēram, pēdu masāžai vai kakla, muskuļu, deniņu atslābināšanai kā arī komprešu veidā. Kosmētikā: sajauciet eļļu ar iecienītāko sejas vai ķermeņa krēmu (pietiek ar 1-2 pilieniem, iesakām vispirms testēt uz mazas ādas virsmas). Mazgājoties: pievienojiet 3-5 pilienus vannai vai uzpiliniet tos uz dušas sienas un izbaudiet ūdens un tvaika radīto aromātu.Ražotājs: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

    Ingredients (INCI): Thymus Zygis (Thyme) Oil.


NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli