ESSENS Gua Sha - Rožu Kvarcs

23.90 €


Pieejamība: Noliktavā

Kategorija: Slow Living

782
Ziepes - citronzāle

10.80 €

Noliktavā
ESSENS Gua Sha  - Kristāls

23.90 €

Noliktavā
ESSENS Gua Sha – Ametists

23.90 €

NoliktavāESSENS Gua Sha - Rožu Kvarcs

100% dabīgs rožu kvarcs
Izmēri: 8,5 x 5,5 x 0,5 cm
Gua Sha ir tradicionālajā ķīniešu medicīnā plaši pielietots masāžas rīks. Jau tūkstošiem gadu tas tiek izmantots relaksācijai un sāpju mazināšanai. Gua Sha ir dabiska alternatīvā terapija, kuras pamatā ir masāžas princips, kas uzlabo asinsriti, veicina limfas atteci un toksīnu izvadīšanu no organisma.

Sejas masāža samazina riņķus un maisiņus zem acīm, novērš grumbu veidošanos un izceļ sejas kontūras. Citu ķermeņa daļu masāža vairo enerģiju, uzlabo asinsriti un samazina stīvu muskuļu radīto sasprindzinājumu.

Akmeņiem piemīt atvēsinošas īpašības, kas efektīvi samazina tūsku.

Rožu kvarcu sauc arī par mīlestības akmeni. Tas palīdz atklāt emocijas, rosina iztēli, sniedz iedvesmu un vairo radošumu. Šis akmens neitralizē neveselīgas vides ietekmi uz organismu, pasargā no sliktiem sapņiem un uzlabo miegu. 

Kā lietot masāžas akmeņus?: Lai akmeņi viegli slīdētu pa ādu un neradītu traumas tie vienmēr jāizmanto kopā ar krēmu, losjonu vai eļļu, Vispirms uzklājiet bāzi uz akmens un uzsāciet masāžu veicot īsākas un garākas kustības, kas uzlabo masējamo audu mikrocirkulāciju. Spiediena intensitāti var pakāpeniski palielināt, taču masāžai vienmēr jābūt patīkamai. Gua Sha akmeņus var izmantot sejas, muguras, kakla, roku un kāju masāžai.Kā izmantot Gua Sha akmeņus masāžai?: Veicot masāžu, vienmēr virzieties no sejas centra uz āru. Mēs iesakām sākt ar pieri un turpināt virzienā uz zodu. Atkārtojiet katru kustību vismaz 10-15 reizes, pievēršot īpašu uzmanību zonai ap acīm, kur spiedienam jābūt ļoti maigam. Veiciet masāžu regulāri.
Katrs akmens ir unikāls, tāpēc produkta krāsa un tekstūra var atšķirties no attēlā redzamā.Ražotājs: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno


NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli