Enerģijas dzēriens

2.00 €

Pakas saturs 250 ml


Pieejamība: Noliktavā

Kategorija: Nutriessens

1 715
Enerģijas džeriens  - 24 gab.

42.50 €

NoliktavāEnerģijas dzēriens

Tilpums: 250 mlViegli gāzēts enerģijas dzēriens, ar taurīnu, kofeīnu un guarānas ekstraktu, priecē garšas kārpiņas, maksimāli atspirdzina un sniedz enerģiju grūtos brīžos.Kādas ir ESSENS enerģijas dzēriena lietošanas priekšrocības?  • Palielina ķermeņa fiziskās spējas, palīdz koncentrēties un vairo produktivitāti


  • Veicina domāšanu un mazina nogurumu


  • Uzlabo koncentrēšanās spējas, reakcijas ātrumu un atspirdzina
Kad lietot enerģijas dzērienu?  • Ilgstošas ​​koncentrēšanās un garīgās piepūles laikā (piemēram, vadot transportlīdzekli)


  • Paaugstinātas mentālās slodzes gadījumā un noguruma pārvarēšanai (piemēram, lekciju, prezentāciju vai cita veida studiju laikā)


  • Ilgstošas ​​fiziskās aktivitātes un stresa laikā (gan darbā gan brīvajā laikā)


  • Aminoskābe taurīns uzlabo koncentrēšanos, ietekmē smadzeņu darbību un veicina vielmaiņu.


  • Kofeīns mazina nogurumu un miegainības sajūtu un paaugstina koncentrēšanās spējas.


  • Guarānas ekstrakts stimulē sirdi un iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu. Tas nodrošina tā saukto “speed effect”.
Uzturvērtība 100 ml: Enerģija - 197 kJ / 46 kcal; Tauki - 0 g; no tiem piesātinātās taukskābes - 0 g; Ogļhidrāti - 10,8 g; no tiem cukuri - 10,8 g; Olbaltumvielas - 0,35 g; Sāls - 0,14 g; Niacīns - 7 mg (44% *); Pantotēnskābe - 2 mg (33% *); B6 vitamīns - 1,4 mg (100% *); B12 vitamīns - 0,5 (g (20% *). Lietošana: Ievērojiet mērenību. Nav ieteicams kombinēt ar alkoholiskajiem dzērieniem - tas var izraisīt ķermeņa funciju traucējumus. Nav piemērots bērniem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, cilvēkiem ar sirds un asinsvadu problēmām un cilvēkiem ar paaugstinātu asinsspiedienu. Enerģijas dzēriens var izraisīt miega traucējumus, bezmiegu, aizkaitināmību un galvassāpes. Pārmērīgs enerģijas dzērienu patēriņš var izraisīt atkarību, ārkārtējos gadījumos ir iespējams pārdozēt.Ražotājs: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno


NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli