Colostrum Probiotics komplekts

61.90 €


Pieejamība: Noliktavā

Kategorija: Colostrum / Uztura bagātinātāji

1 161

Colostrum Probiotics komplekts

ESSENS Jogurta gatavotājs ir ļoti vienkārši lietojams. Tam nav nepieciešama iestatīšana, kontrole vai uzraudzība.Pašregulējošs PTC elements drošībai un energoefektivitātei Tvertne izgatavota no pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda 1,5 litru tilpums Caurspīdīgs plastmasas vāks ļauj uzraudzīt procesu 7 aiztaisāmas burciņas (katra 0,1 litrs) Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdža apgaismojums Instrukcijas jūsu valodā. Enerģijas taupība 20W Izmēri:Diametrs: 214 mmAugstums: 145 mmSvars: 0,91 kg (kopējais iepakojuma svars 1,05 kg).Piezīme: nav saderīgs ar UK kontaktligzdāmESSENS Colostrum Probiotics satur četras īpaši izvēlētas probiotiku kultūras- mikroorganismu cilnes ar labvēlīgu ietekmi uz organismu, inulīnu un jaunpienu, kas ir aktīvo antivielu avots. Produkts paredzēts kvalitatīva "dzīvā" mājas jogurta pagatavošanai.Probiotikas ir dzīvi organismi, kas palīdz uzturēt zarnu mikrobioma līdzsvaru, savukārt prebiotikas ir jogurta mikroorganismu un simbiotisko zarnu baktēriju enerģijas avots . Jogurts, kas izgatavots no ESSENS jaunpiena probiotiku maisījuma, tiek uzskatīts par "funkcionālu pārtiku". Tas nozīmē, ka jogurts ir izgatavots no dabīgām sastāvdaļām, tam piemīt uzturvērtība un tas uzlabo veselību.Iepakojuma saturs: 6 paciņas / 10 g maisījuma katrā paciņā Ražotājs: ESSENS EUROPE SE. Zaoralova 3045/1e, 62800 BrnoNOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli