Colostrum + nakts krēms - paraugs

1.20 €

Pakas saturs 3 g


Pieejamība: Noliktavā

Kategorija: Colostrum / Kosmētika

1 346

NightColostrum + nakts krēms - paraugs

Tilpums: 50 ml

Pateicoties dabīgajam komponentam ciklopeptīdam, nakts krēms atjauno ādu, samazina novecošanās pazīmes un efektīvi uzlabo ādas elastību un tvirtumu.Nakts krēms ir piemērots visām vecuma grupām, taču vislabākos rezultātus sniegs tiem, kuriem ir pāri par 30. Jaunā, uzlabotā recepte nesatur parabēnus, jo tie pēc likumdošanas grozījumiem vairs neatbilda spēkā esošajiem ES tiesību aktiem, un salīdzinot ar oriģinālo formulu satur palielinātu Colostrum daudzumu. Jaunais sastāvs:

- pozitīvi ietekmē augšanas faktorus- vairo laktoferīna un laktoperoksidāzes antibakteriālo un pretiekaisuma iedarbību- novērš iekaisumus un ādas kairinājumus- satur fosfolipīdus (taukus un organiskās skābes), kas aizsargā pret iekaisumiem un ādas kairinājumiem. Ar fosfolipīdu palīdzību aktīvās vielas izkļūt caur ādas augšējo slāni un zem tās izveido lipīdu kārtiņu (plānu slāni, kas būtiski palēnina ūdens iztvaikošanu no ādas)Krēmi satur arī Aloe Vera un makadāmijas eļļu, kas ir zināmi kā spēcīgi antioksidanti. To īpašās sastāvdaļas novērš šūnu membrānas bojājumus.Lietošana: Katru vakaru uzklāt uz attīrītas un sausas sejas un kakla ādas, izmantojot komplektā iekļauto kosmētikas lāpstiņu, kas nodrošina higiēnisku krēma uzklāšanu.

DABĪGA KOSMĒTIKA.Ražotājs: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno


NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES UN SĪKDATŅU POLITIKA

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi un atvieglo lapu pārlūkošanu.

Par sīkdatnēm
Apstiprināt visu

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm vietnes nevar pareizi darboties.


Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumu, kas palīdz operatoram izprast apmeklētāju uzvedību.


Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes novēro lietotāju aktivitāti vietnēs. To mērķis ir rādīt personalizētas,apmeklētājam atbilstošas un interesantas reklāmas. Mārketinga sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.


Apstiprināt izvēli